Deichmann

Deichmann

DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou a dětskou obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za výhodné ceny. Díky tomu je největším evropským maloobchodním prodejcem obuvi s více než stoletou tradicí.
Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland, 5th Avenue, Catwalk a Ariane. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoes a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoes, Bären-Schuhe, Agaxy a Elefanten. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas, Nike, Puma či Fila.
Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek, peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředky pro péči o obuv. Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkové karty.
Na čem společnosti DEICHMANN opravdu záleží, je kvalitní zákaznický servis. 
Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde více než sto kamenných prodejen, online shop a desetitisíce spokojených zákazníků.

Více informací o společnosti naleznete na: 

www.deichmann.com

Telefonní číslo: +420 317 702 519
Emailová adresa:service-cz@deichmann.com
Otevírací doba:
pondělí - neděle09:00 - 20:00